Лизгалка со тунел

8.970 ден Со ДДВ

Овој комплекс за игри е минијатурна верзија на забавното игралиште за деца, кое е надополнето со лизгалка и тунел. За да се искачите на лизгалката, има удобни скали на кои децата не се лизгаат. Производот е изработен од издржлива пластика отпорна на ултравиолетово зрачење и температурни крајности.

На залиха

Спореди
SKU: L170935 Категории , , Ознака:
Бренд:: Little Tikes