Lightning McQueen’s Race Day

2.475 ден Со ДДВ

Изградете, играјте и научете. Одликувајќи се со препознатливи карактери од Disney и Pixar Cars филмовите, оваа играна претстава 2 во 1 е дизајнирана да го поттикне креативното размислување на децата и да го поттикне нивниот развој. Маневрирањето со автомобилите е одличен начин за малите раце да развијат фини моторни вештини. И кога трката ќе заврши, време е да ги поставите возилата на масичката за некои основни поправки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10924 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands