Lighthouse Rescue Center

4.889 ден Со ДДВ

Изградете креативна играчка центар за спасување, која опфаќа клиника за морски животни, простор за играње, ТВ просторија, канцеларија, палуба за гледање и скутер за вода, а потоа одете во спасувачка мисија на мини остров на кој е скриена мапа.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41380 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands