Las Vegas

2.499 ден Со ДДВ

Изградете ја архитектонската величественост на Las Vegas, Nevada, со овој реален модел на Lego.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG21047 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands