Large Creative Brick Box

3.799 ден Со ДДВ

Сетот содржи класични коцки во 33 различни бои. Со многу различни прозорци и врати, заедно со други специјални делови што ве инспирираат. Со неколку идеи за да започнете, овој комплет обезбедува креативна алатка за градители од сите возрасти да уживаат во некои класични LEGO конструкции. Доаѓа во пригодна кутија и е идеален додаток на секоја постоечка колекција на LEGO.

На залиха

Спореди
SKU: 15LEG10698 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego