Land Rover Defender

15.499 ден Со ДДВ

Обожавателите на сетовите Lego Technic и возилата Land Rover ќе уживаат во извонредно и наградувачко искуство во градењето на оваа мошне автентична реплика LEGO Technic Land Rover Defender, исполнета со реални карактеристики и функции. Овој колекционерски модел на Land Rover Defender 2019 го доловува степенот на префинетост на возилото со неговите модерни линии и извајаните површини, што го прави одлично парче за дома или канцеларија.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG42110 Категории , ,
Бренд:: Lego