Land Bounty

9.549 ден Со ДДВ

Децата ќе сакаат да го составатат камионот Land Bounty полн со функции за управување, 9 мини-фигури и оружје на нинџите. Овој сет со камион и нинџи е одлична играчка за децата да интерпретираат возбудливата акција.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70677 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands