Kylo Ren’s Shuttle™

9.999 ден Со ДДВ

Играјте авантури со сетот Kylo Ren’s Shuttle. Оваа верзија на личен транспорт на Врховниот водач од филмот „Војна на ѕвездите: Подемот на Скајвокер“, изградена во коцки, има многу детали за да ги возбуди децата и колекционерите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75256 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands