Kylo Ren’s Shuttle™ Microfighter

900 ден Со ДДВ

Отворете галаксија на авантури за децата со сетот LEGO Star Wars Kylo Ren’s Shuttle Microfighter. Брзата конструкција на шатлот има крилја што можат да се преклопат за режими на летање и слетување, плус 2 стрелачи за борбени дејства. Минифигура на иконскиот лик Кајло Рен, со лајтсабер за игра со улоги, ја комплетира оваа компактна играчка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75264 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands