Кутии за ужина – Куче

2.129 ден Со ДДВ

Спакувајте го ручекот и закуските на вашето малечко во оваа пригодна кутија за ужина од нерѓосувачки челик. Наменето е да се редат и заклучуваат заедно, сетот вклучува една голема и една мала кутија со безбедни капаци за погодност при движење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: HOP252727 Категории , ,
Бренд:: Skip Hop