Кукла што зборува со додатоци 35х28см

1.999 ден Со ДДВ

Кукла со неколку различни функции и додатоци. Зборува, пие, моча и движење на очињата.

На залиха

Спореди
SKU: SEL44499 Категории , , Ознака:
Бренд:: Останато