Коцки фарма

1.269 ден Со ДДВ

Слатки животни – фарма сет што ќе им го донесе светот на животни кај најмалите деца. Содржи 3 убави, меки фигури на мајки со деца и 6 меки коцки. Сетот содржи и илустрирана книга со која можете да создадете безброј приказни од фармата заедно. Стимулира рачни вештини, имагинација и емоционален развој на детето.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY17174 Категории , ,
Бренд:: Clementoni Baby