Knights of Ren™ Transport Ship

ден Со ДДВ

Пресоздадете битки од Star Wars со овој одличен Knights of Ren Transport Ship LEGO сет за деца. Овој комплет за градење вселенски летала вклучува 3 мини-фигури на LEGO Star Wars – 2 Витези на Рен со кациги и многу оружје и Реј со Лајтсабер – за приказни за улоги соло или со пријатели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75284 Категорија