Knights of Ren Transport Ship

5.252 ден Со ДДВ

Пресоздадете битки од Star Wars со овој одличен Knights of Ren Transport Ship сет за деца. Овој комплет за градење вселенски летала вклучува 3 минифигури на Lego Star Wars – 2 Витези на Рен со кациги, многу оружје и Реј со lајтсабер – за приказни со улоги соло или со пријатели.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG75284 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands