Kindy Kids Donatina

2.499 ден Со ДДВ

Donatina со симпатична фигура на главата и 2 фигури Shopkins. Извлечете ја лажицата, однесете ја до нејзината уста и гледајте како јадењето исчезнува од лажицата магично!

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME50006 Категории , ,
Бренд:: Kindy Kids