Kid Board Black

7.699 ден Со ДДВ

Cybex Kid board е кул додаток совршен за постари браќа и сестри кога ќе се изморат. Лесно се закачува на рамката од Priam и се преклопува кога не е потребно, едноставен за прицврстување и одвојување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518002952 Категории , ,
Бренд:: Cybex