Katana 4×4

3.999 ден Со ДДВ

Овој сет содржи џип 4×4 и нинџа фигури за акција и играње улоги во епската Ninjago битка. Децата ќе сакаат повторно да ги замислуваат сцените од серијата Ninjago и да создаваат свои приказни со 5 минифигури, избрани оружја и дополнителни елементи.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70675 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands