Kai’s Mech Jet

1.379 ден Со ДДВ

Оваа играчка игра 2 во 1 ги зголемува можностите за градење и игра! Децата можат да го состават авион и да го обноват во машина за возбудливи авантури во Премиер империја со Нинџаго Каи . Инструкциите PLUS нудат интерактивен водич за изградба на оваа играчка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71707 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands