Kai’s Blade Cycle & Zane’s Snowmobile

2.379 ден Со ДДВ

Со сетот Legacy Kai’s Blade Cycle & Zane’s Snowmobile можете да направите две воени возила. Kai’s Blade Cycle располага со седиште во мини фигура, сечила во златна боја и големи тркала со гумени гуми. Elemental Snowmobile на Zane има седиште за неговата минифигура вкупно 4 минифигури во овој сет

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG70667 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands