Kai Avatar – Arcade Pod

749 ден Со ДДВ

Овој сет на LEGO NINJAGO се одликува со мини аркадна машина, плус Digi Kai и ексклузивни мини-фигури Avatar Kai за да поставите возбудливи сцени од Prime Empire!

Нема на залиха

Спореди