Jungle Rescue Centre

6.868 ден Со ДДВ

Инспирирајте авантуристичка игра во дивиот свет со базата за спасување во џунгла. Дозволете им на децата да се впуштат во авантура и да помагаат да се спаси мрзливецот од шумата и да се врати назад во нивното светилиште во куќата на дрво. Овој сет вклучува куќа на дрво 3 минифигури на Андреа, Миа и Оливија, 2 фигури на слон и 2 мрзливци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41424 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands