Juice Truck

1.449 ден Со ДДВ

Забавен сет за храна што им овозможува на малите деца да ја истражуваат радоста при правење храна и пијалоци. Вклучува едноставен, но живописен камион за на отворено и плажа сето тоа е дизајнирано специјално за изградба со мали прсти. Овој камион за сокови вклучува сцена на плажа, како и минифигури на Emma и Andrea и 2 фигури од делфини.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41397 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands