Journey to skull dungeons

2.429 ден Со ДДВ

Децата можат да ги пресоздадат возбудливите сцени од серијата NINJAGO со овој сет Journey to the Skull Dungeons. Со 4 минифигури, вклучувајќи ги Hero Nya, Hero Jay, Hero Lloyd и Murt, креативците можат да измислат свои авантури во зандана.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71717 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands