Jeep® Wrangler

3.999 ден Со ДДВ

Со сетот од Lego Technic, Jeep Wrangler предизвикајте ја креативноста за градење. Овој модел има врати што се отвараат и хауба, преклопни задни седишта, резервна гума во целосна големина и класично брендирање на Jeep. Овој забавен автомобилски модел на играчки ги доведува децата поблиску од кога и да е до вистинскиот Jeep Wrangler.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG42122 Категорија