Jay’s Cyber Dragon

3.399 ден Со ДДВ

Оваа неверојатна играчка LEGO NINJAGO Dragon доаѓа со 5 минифигури за поставување возбудлива акција од Prime Empire! Кул-технолошкиот змеј има глава и екстремитети и може да истрела ракети од неговите стрелци-стрелачи! Овој сет вклучува Cyber Dragon и 5 минифигури: NINJAGO Digi Jay, Digi Nya, Unagami, Hausner и Richie

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71711 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands