Jay and Lloyd’s Velocity Racers

2.429 ден Со ДДВ

Децата ќе сакаат да ја пресоздаваат трката со сетот LEGO NINJAGO Jay and Lloyd’s Velocity Racers 71709 Building Kit. Сетот содржи 3 минифигури кои носат кул оружје.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71709 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands