Jack’s Beach Buggy

1.670 ден Со ДДВ

Овој Lego сет за проширена реалност (АР) вклучува дигитално интерактивен кабриолет за на плажа со скриена страна со одлични карактеристики и функции и 3 минифигури.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG70428 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands