J.B.’s submarine

1.689 ден Со ДДВ

Добредојдовте во светот на Hidden Side, каде што физичките и дигиталните светови се спојуваат. Овој сет комбинира поставување подморница и морско дно со напредна технологија на апликации за неверојатно искуство со зголемена реалност. Неверојатна интерактивна играчка за составување.

На залиха

Спореди