Iron Man vs Thanos

1.599 ден Со ДДВ

Сетот Iron Man vs. Thanos од Lego Avengers става акција на суперхерој во рацете на децата. Оваа акциона играчка што треба да ја составите е дизајнирана да поттикнува развивање на фантазијата, умешноста и градењето кај децата. Сетот содржи минифигури Iron Man и Thanos, рационализиран авион и 2 енергетски штандови, еден за Iron Man и еден за Thanos.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG76170 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands