Iron Man Mech

900 ден Со ДДВ

Потикнете ги детските LEGO Iron Man авантури со моќниот оклоп на Iron Man – кога ќе ја стават минифигурата во внатрешноста. Имагинациите се зголемуваат додека младите суперхерои го отвораат каби на Ironman, ги поставуваат рацете и нозете за акција и испукуваат кон непријателите што се приближуваат!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76140 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands