Iron Man Hulkbuster versus A.I.M. Agent

2.999 ден Со ДДВ

Млади суперхерои играат улоги во голема битка со одличниот LEGO Marvel Avengers Iron Man Hulkbuster versus A.I.M. Агент сет. Има автентична акција на Marvel кога децата ставаат минифигура на Iron Man во мега оклопот Hulkbuster за да се борат со 2 непријателски агенти. Лошите момци имаат оружје и 1 од нив има млазен пакет. Оклопот Халкбастер има подвижни екстремитети и, за дополнителна моќност на огнот, децата можат да ја стават минифигурата во вградениот бедем бедем.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76164 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands