Iron Man Helmet

4.999 ден Со ДДВ

Пoотикнете ги вашите градежни вештини и создадете класична уметност со овој сет LEGO Marvel Avengers Iron Man. Снимете ги иконите контури и импресивните детали за иконскиот шлем на Iron Man со LEGO коцки, специјални црвени и златни елементи и блескави графички налепници за очи. Стои на цврста основа со плоча со име, овој сет што може да се изложи ќе привлече внимание и восхитувачки коментари

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76165 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands