Iron Man Hall of Armor

4.889 ден Со ДДВ

Спроведете експерименти со Тони Старк во сетот LEGO Marvel Avengers Iron Man Hall of Armour во кој има модуларна лабораторија што може да се комбинира на многу различни начини за бесконечни можности за игра. Салата вклучува ротирачки подиум со 2 позитивни роботски краци за Тони Старк да се вклопи како Ironman, работна маса, кујна, склад за оружје, складирање алатки и модули за складирање костуми на Ironman, радарски сад и многу повеќе детали..

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76125 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands