Iron Man Armory

2.399 ден Со ДДВ

LEGO Marvel Avengers Iron Man Armory им овозможува на фановите на суперхерои разноврсна драма со многу имагинативни можности за играње улоги со 2 натрапници и супер возило. Инспирирајте ги децата да градат, замислуваат и глумат приказни со отворен крај со Ironman човек. Со 2 лоши момци, супериорно возило, 2 неверојатни костуми на Iron Man, минифигура, мини прототип трофејска фигура на Iron Man и кул амбиент што може да се гради, оваа динамична и повеќеслојна играчка ги обезбедува потребите на сите млади суперхерои за акција авантури во улоги .

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76167 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands