Интерактивно зајаче Тони

1.699 ден Со ДДВ

Мека плишана играчка зајаче Тони со 4 копчиња и интерактивен морков за учење броеви, први букви и имиња и звуци на животни со забавни песни и детски мелодии. 2 режими на игра: со и без морков. Кога Тони е гладен, нахранете го со морков што веднаш ќе го препознае! 4 интерактивни копчиња за учење на првите броеви, првите букви и имиња и животни. Едукативната играчка за мали деца го промовира развојот на сетилата, психомоторните способности, когнитивните способности и емоционалниот развој уште од најраните фази на растење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY50619 Категории , ,
Бренд:: Clementoni Baby