Интерактивно зајаче Џоле

2.399 ден Со ДДВ

Неодоливо интерактивно плишано зајаче ќе стане најдобриот пријател на секое дете! Научете броеви и букви и стимулирајте го говорот и имагинацијата! Развој на тактилна и визуелна перцепција, координација на очите и рацете! Дајте му Dолет морков како награда и тој ќе ве награди со песна!

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE50133 Категории , ,
Бренд:: Clementoni Baby