Интерактивно пони

1.949 ден Со ДДВ

Многу забава со новото интерактивно пони! Со притискање на копче на телото на пони ќе се активираат смешни звучни ефекти кои ќе го насмеат малото. Кога понито се движи, влечејќи го поводникот, пее весели песни.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY17229 Категории , ,
Бренд:: Clementoni Baby