Интерактивно пенкало

899 ден Со ДДВ

Одлични игри, сознанија и откритија доаѓаат со овој комплет со интерактивно пенкало. Вашите малечки ќе научат нови форми, ќе развијат способност да набљудуваат и да одлучуваат. Над 250 прашања на 24 табли со различни активности, ќе го задржат вниманието на вашите најмали. Тој ќе ги погоди точните одговори со интерактивно пенкало. Светлината на моливот ќе им покаже дали одговорите се точни или не. Ако не стане зелено, помогнете им да го пронајдат вистинскиот одговор и научете ги нешто ново што порано можеби не го сфатиле.

На залиха

Спореди
SKU: CLEMY50324 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni