Imperial Shuttle

6.499 ден Со ДДВ

Фановите можат да играат возбудливи сцени од класичната трилогија на Star Wars со овој lego сет „Imperial Shuttle“ . Елегантниот дизајн на шатлот е преубаво пресоздаден во коцки, со отворен мини-фигурален кокпит, отворање на главниот оддел со простор за 2 lego мини фигури, преклопливи крилја за режим на летање и слетување, плус 2 стрелачи.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG75302 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands