Ice Cream Besties Bracelets

449 ден Со ДДВ

Овој комплет за нараквици има 2 прилагодливи ленти во пастелно жолта и розова боја, кои одговараат на големи или мали рачиња. Сетот има 32 избрани плочки, вклучувајќи симпатично розови со светки и плочки со отпечатени сладоледи. Децата можат да ги користат вклучените идеи за украсување на нараквиците или да ја употребат сопствената имагинација.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG41910 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands