Hungarian Horntail Triwizard Challenge

2.849 ден Со ДДВ

Дајте му можност на вашиот млад обожавател на Хари Потер да се бори со еден од најопасните змејови во волшебничкиот свет. LEGO® Хари Потер Hungarian Horntail Triwizard Challeng е одличен подарок за деца исполнет со магични авантури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75946 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands