Hot air balloon tiger rescue mission

3.399 ден Со ДДВ

Дозволете им на децата да испловат во авантурата за спасување во џунглата со балон со топол воздух. Децата можат да се си играат дека летаат на небото за да го спасат тигарчето од водопад. Овој сет доаѓа со 2 тигри, папагал, желка и минифигури на Ема и Андреа.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG41423 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands