Horse Stable and Pony Care

2.099 ден Со ДДВ

Сетот Horse Stable and Pony Care инспирира бесконечна имагинативна забава и разиграно учење со 2 слатки коњчиња и сe што треба за нив. Вклучува фигура од момче и девојче, 2 слатки коњчиња, градежна штала со иконски дизајн и вратишто се отвараат, тенџере за вода, моркови и реално текстура бала сено. Децата развиваат фини моторни вештини и ја прошируваат социјалната и емоционална свест додека играат улоги возејќи се и грижејќи се за коњите, со нивно хранење и четкање и пријатно место за спиење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG10951 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands