Holiday Camper Van

1.549 ден Со ДДВ

Имагинативна игра со кампер и забавни ликови за градење од овој кул сет од Lego City, Holiday Camper Van.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG60283 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego