Hogwarts Room of Need

1.650 ден Со ДДВ

LEGO Harry Potter™ Hogwarts™ Room of Requirement сетот превезува млади вештерки и волшебници во волшебен свет додека тие се придружуваат на група пријатели во тајна мисија за надминување на моќната темна магија.Фановите на Хари Потер можат да ги пресоздадат класичните филмски моменти и да смислат свои имагинативни авантури со Хари, Хермиона Гренџер и Луна Ловгод.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75966 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands