Hogwarts Moment Spell Lesson

2.199 ден Со ДДВ

Отворете ја оваа волшебна книга со лего коцки и влезете во Просторот за магии на професорот Банинг во Хогвортс! Преполн со забавни детали за бесконечна имагинативна игра со улоги, оваа драма ќе го маѓепса секој обожавател на Хари Потер! Комплетот вклучува вградена табла, полица за книги и камин и разновиден мебел и материјали што можете да ги извадите.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG76385 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands