Hogwarts Moment Potions Class

2.389 ден Со ДДВ

Сетот Hogwarts Moment Potions Class е игра во училница од Хогвортс скриена во книга изградена од коцки. Децата го отвораат капакот за да бидат пренесени на лекцијата на напивки на професорот Снајп.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG76383 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands