Hogwarts™ Great Hall

7.839 ден Со ДДВ

Изградете и пресоздадете волшебно царство за фантазија од филмовите Хари Потер со овој детален комплет на 4 нивоа LEGO Hogwarts Great Hall Harry Potter, со камин, клупи, маси и реверсни банери на куќата, како кула со спирално скалило, просторија за напивки, просторија за богатства, капа за сортирање, Огледалото на Ериз и многу додатоци за волшебни артефакти. Оваа фантастична играчка со замок со улоги вклучува 10 минифигури на волшебници и суштества.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG75954 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands