Hogwarts™ Clock Tower

7.549 ден Со ДДВ

Внесете ги обожавателите на Хари Потер во волшебен свет со сетот LEGO Harry Potter Hogwarts Clock Tower. Со 8 минифигури и иконски локации од Harry Potter and the Prisoner of Azkaban и Harry Potter and the Goblet of Fire, децата ќе бидат потопени во светот на имагинативна игра.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75948 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands