Hogwarts™ Clock Tower

5.699 ден Со ДДВ

Помогнете им на Хари и Рон да се натпреваруваат до Хогвортс со овој сет LEGO® Harry Potter Hogwarts Whomping Willow. Овој фантастичен комплет за градење Хари Потер вклучува 6 минифигури и фигура на був од Хедвиг.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG75953 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands